Wątek
:
Tymczasem na warsztacie :)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 11:12
#
25
ramires
Administrator
Zarejestrowany
: Oct 2007
Miasto
: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty
: 5,788
Motocykl
: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg:
ojojoj
Online: 2 miesiące 6 godz 59 min 3 s
4 gaźniki do roboty
Ostatnio z marinerem walczyłem na 3 gaźnikach
Dzisiaj sobie kolejną zabawkę na serwis wziąłem
90KM
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Ramires
...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez ramires