Macie rację tylko sam gaźnik nie był czyszczony od kilku lat, a ostatnie 2 lata moto stało nie ruszane ..., dlatego pomyślałem o solidnym myciu i czyszczeniu samego gaźnika choćby ze względu na stare paliwo. Gaźnik mogę podesłać do czyszczenia albo jeśli nie jakoś bardzo daleko to motorem podjechać.
|