Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.10.2025, 13:47   #2
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 13 godz 53 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zylek Zobacz post
.... zakładać następcę czyli starcrossa 6 hard w tym samym rozmiarze, który już czeka na swoją kolej.
Oponki już testowane? Jeśli tak to jakie wrażenia.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem