Wątek: Cfmoto 800mt-x
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.05.2025, 20:16   #4
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 13 godz 53 min 11 s
Domyślnie

Wielu kitajskich firm 10 lat temu nie było za 10 lat nie będzie. To cena całej tej sytuacji z postępem i kosztami nad którymi to w wielu wątkach płakało wielu. Jednorazowych sztućcy czy kubków unia zakazala. Tu dostawcy się sami pozamykają jak tylko zbiorą miód. Jakie części, jaka gwarancja? Miało być i jest tanio. A głupiemu żal.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem