Wątek
:
Tribute to Yamaha XT 600 Z Tenere
Wyświetl Pojedyńczy Post
29.11.2024, 20:52
#
701
rrolek
Zarejestrowany
: Feb 2009
Miasto
: a raczej wieś
Posty
: 1,772
Motocykl
: z lekkim adhd
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 43 min 51 s
Niech się lepiej Tomek wypowie.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez rrolek