Wątek
:
Nie tylko ęduro człowiek żyje, czyli piękne klasyki;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
09.10.2024, 11:40
#
10
muszel72
Zarejestrowany
: Jun 2018
Miasto
: GDA
Posty
: 3,103
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 19 s
Używam, używam. Przez trzy lata zrobił 500 km
muszel72
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez muszel72