06.05.2024, 12:58
|
#2
|
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,532
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 16 godz 43 min 50 s
|
Cytat:
Napisał radiolog
Ale w jakim moto, KTM czy Ducati?
|
ES700 czyli Gasgas.
1 przegląd po 1000 km.
|
|
|