Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.05.2024, 14:02   #131
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,084
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 9 godz 59 min 3 s
Domyślnie

metabo w standardzie ma 3 lata gwarcji te dwa lata dodatkowe spoko ale znajac zycie i tak sie nie zepsuje. Ja robię w drewnie dorywczo pociąłem listwy przypodłogowe pociąłem drewno na altane , kolejny bedzie taras przy basenie i studnia czeka na zabudowę

mam trochę metabo ale porostu kupiłem w markecie, fanatykiem jednego producenta nigdy nie byłem w domu bosch metabo makita dewalt a nawet erbauer i yato z tym ze castoramowy produkt oceniam najniżej! i drugi raz nie kupie. pojechałem wybrac cos bo potrzebowałem na juz była w fajnej cenie i była do macania w markecie i wziąłem , jakbym był stolarzem moze bym kupił inna np KGS 315 PLUSczy DeWalt DWS780 ale w sumie i tak na takiej 254 zrobisz wszystko to samo tyle ze ciupke wolniej bo trzeba sie z deska obrócić

aftermarketowych narzedzi nie kupuje bo juz sie przejchałem na tym kilka razy zadziwia mnie tylko szlifierka od yato bo kupiłem ja tylko poto aby czyścic fundament szczotka stalowa z gliny przezyła napędza albo bruzownice albo pilnik płaski no i czasem robi za szlifierke ale do metabo nie ma co porówwnywac
__________________
Kowal zawinił - cygana powiesili
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem