Wątek: XL 750 transalp
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.11.2023, 10:14   #599
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,401
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 26 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zaczekaj Zobacz post
W ciemno nie kupuj.
Chociaż z drugiej strony… ja po jeździe testowej byłam zadowolona a dopiero gdy kupiłam i pojeździłam w Piemoncie to dostrzegłam co mi nie pasuje w tym moto. Także jazda testowa może być spoko ale i tak po dłuższym zapoznaniu może okazać się, że jednak nie do końca moto pasuje.




Spokojnie Komar, jest jeszcze 3 Trampek w garażu, który terenu widzieć pewnie nie będzie. No ale do kościoła to on też nie jeździ.
Podać Ci vin do tych katowanych? Co byś wiedział jakich Trampków nie kupować?

Swoją drogą ja nie uważam, żeby przejechanie po kamienistej drodze było ich katowaniem.







Wyciągnięcie klucza spod kanapy nie jest aż tak czasochłonne. Podczas wyjazdu ze dwa razy zmieniałam regulacje. Trzeba znaleźć swój złoty środek.
Na czarnym nie stwierdzam problemów z zawieszeniem, dla mnie jest git. Trochę się w tym roku po czarnym wyjeździłam.
Kiepski zawias to miały 600tki. W 750 jest dużo lepiej ale nie tak dobrze jak w t7 czy Tuaregu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ciekaw jestem, czy przednie amorki podejdą od CRF1000, gdyby ktoś zmierzył średnicę rur w trampku zaraz przy dolnej i górnej półce mogę sprawdzić. Tylny amorek też można sprawdzić ale tutaj bez demontażu pomierzyć trudno.

Pisze to dlatego iż amorek od CRF to ok 600zł a lagi przód ok 2000-3000zł jeżeli chodzi o prześwit to nie widzę problemu z przeróbką miski i będzie spokojnie ok 4cm więcej ale to już może co u niektórych powodować bóle głowy więc nie ciągne tematu...

W przypadku poprawienia "dołu silnika" pozostaje tylko zmiana przełożeń lub przeróbka mapy nie ma dołu z prostego powodu ... EKO, dlatego jest elektroniczna przepustnica, która aby spełnić normy nie otworzy się więcej w tych zakresach obrotów w których nie będzie EKO.

Jakby nie kombinować to przerabiając trampka na lepszy na pewno skończymy cenowo na T700 a jak bardziej się rozpędzimy (wkłady, ohlinsy i mapa) to i CRF1100
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem