Wątek: Honda CX500
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.11.2023, 20:47   #29
Kamyk


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 489
Motocykl: ST XTZ 750'89
Kamyk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 28 min 50 s
Domyślnie

Tak myślałem, bo w DE takie sztuki po 10tyś Eur widziałem.

Kamyk
Kamyk jest online   Odpowiedź z Cytowaniem