Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.10.2023, 09:59   #3
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,521
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 16 godz 29 min 47 s
Domyślnie

ja bym celowal w triumpha ze wzgledu na silnik - napewno bedzie najfajniejszy chociaz jezdzilem tylko 955i, 1050 i 800. silnik to jednak nie wszystko - niech kolega przeanalizuje jakie mozliwosci daja zawieszenia w tych motocyklach, jakie sa hamulce, mozliwosci montazu akcesoriow itp. Versysa 650 bardzo mile wspominam pod kazdym wzgledem ale sprzedalem go bo mial jedna absolutna wade: byl nieergonomiczny i nie jest to tylko moje odczucie. przednie podnozki sa za wysoko. mam 180cm wzrostu i cierply mi pachwiny. moze ktos nizszy sie zmiesci - dla mnie to bylo nieakceptowalne. w kawasaki zaskoczyla mnie tez duza tendencja do kasowania luzow zaworowych. w kilku ktore robilem z niewielkimi przebiegami juz trzeba bylo dawac nizsze plytki - rzecz w starych Hondach czy Yamahah niespotykana. poza tym same plusy, ale kolega przedewszystkim do kazdego sie musi przymierzyc i koniecznie nim przejechac bo to jednak sporo mamony.

p.s. popatrzylem w instrukcje versysa i podaja inspekcje co 42 tys km. absolutnie za duzo. wymienialem na wylotach plytki przy ~22-26 tys km. przez pol bym ten resurs podzielil. wloty najczesciej byly w zakresie - kasowalo obciazone cieplnie wyloty. podobno w starych GPZ byl podobny problem.
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : 31.10.2023 o 12:53
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem