Wątek
:
R1300gs
Wyświetl Pojedyńczy Post
28.09.2023, 20:39
#
5
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,899
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 14 godz 33 min 23 s
Honda dlatego dużo kosztuje bo też tyle waży.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon