Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.07.2023, 09:31   #1166
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 8 min 56 s
Domyślnie

Niedziela, czarna afra w okolicach Wilkowa.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem