Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.05.2023, 15:02   #6
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,875
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 12 godz 55 min 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Navaja Zobacz post
Cześć,
muszę zamontować córce w pokoju jakiś wyłapywacz ciepła słonecznego, bo pokój na poddaszu od południowej strony i się nagrzewa niemiłosiernie.
Chciałem zainstalować rolety wewnętrzne zaciemniające ale pani z infolinii Veluxa sugeruje markizy na zewnątrz. Że to lepsze rozwiązanie.

Markiza zwykła, na haczyki.

Pytanie: ma to ktoś, używa?
Jak się sprawdza? Czy na wietrze się nie tłucze? Jak z trwałością tej siateczki? Czy po pięciu latach się nie zutulizuje samo?
Jakieś minusy takiego rozwiązania?

Z góry dzięki za podzielenie się doświadczeniem.
Zdrowia
Mam w hotelu i sam montowałem. W oknach są rolety od wewnątrz co zaciemniają, ale od południa robi się piekarnik i jedyne co znalazłem to te oryginalne zaciemniające siatki które są na haczyki. Zakładam na początku kwietnia ściągam na zimę. Dzięki temu można szyby dotknąć, różnica w temperaturze jest kolosalna. Nic się nie tłucze, mamy chyba już z pięć lat i nie wyglądają jakby się miały rozpaść. Może to nawet będzie dłużej niż pięć lat, chyba w wątku Residence9 może być stempel czasowy
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem