Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.05.2023, 16:14   #1143
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 13 godz 12 min 14 s
Domyślnie

Jakas pstra trojka advenczurzystow na asfaltowym, lubelskim tecie. Ostatni na 701
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem