Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.02.2023, 08:16   #1149
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 7 godz 57 min 28 s
Domyślnie

Łopatki przy kierownicy, jak rozumiem to zmiany biegów albo zmiany stopnia rekuperacji. Kiedyś mieliśmy corollę z takimi i subiektywnie niepotrzebny gadżet, skrzyni manualnej z tego nie będzie a w przypadku elektryka to jeździłem tylko prostą skodą z podobnym systemem. Subiektywnie stosuję tylko dwa ustawienia, pełny automat albo tryb B maksymalna rekuperacja. W trybie D czyli drive rekuperacja też działa ale zależy ona bardziej od sytuacji na drodze, dane czerpane są z nawigacji między innymi. Wracając do testów to wczoraj w ramach takowych pojechaliśmy do Starachowic, sprawdzić jedną knajpkę z dobrymi opiniami. Niestety kuchnia to nie wszystko, obsługa na froncie nie może olewać gości. Napiszę tylko że zjedliśmy ale nic nie wypiliśmy bo nam tego nie zaproponowano. Auto załadowane do 80% tylko i jadąc do Ćmielowa aby kupić jakieś talerze, wiedziałem że może być krucho z prądem, to spowodowało że wpadłem na pomysł kawy w Sandomierzu. Po drodze znaleźliśmy fajne miejsce z serami, winem i kiszonkami, prowadzone przez ciekawego człowieka ze starej rodziny młynarzy. Sandomierz to wizyta na Greenway i nowe ceny niecałe PLN za kWh, dobieramy tylko do 50% i w końcu docieramy na kawę w rynku. Okolica ładowarki to tzw galeria, piątek godzina 16 i pustki w sklepie oraz brak jakiegoś miejsca na kawę, ale żadna nie miałaby szans na przetrwanie w tym miejscu, nie mam pojęcia jak mogą się tam utrzymać sklepy. Już w trakcie jazdy z Ćmielowa zaczęły się opady śniegu i na sandomierskim rynku zrobiło się bajkowo. Niestety droga od tego miejsca zaczęła być przygodą, jazda zrobiła się wolniejsza, ale na szczęście pługopiaskarki były widoczne na drogach. Ostatni odcinek do domu już w kopnym śniegu ale temperatura jednocześnie na plusie. Teraz widać tylko trochę białego ale jest wiatr i temperatura ujemna, mamy nadzieję że drogi główne przejezdne. U pana młynarza musieliśmy zakupić kultowy napój
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg AC4BA2CD-A3FE-4B9C-AF7F-5EF57BAB02B9.jpg (978.7 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 36571DDD-FC6E-458C-B647-F3D8B8CDC918.jpg (1,009.1 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpg E08DB9DC-1A03-4150-8622-DBA505288757.jpg (976.3 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 89962E41-93FB-4A6D-8498-03190D4EBF2F.jpg (710.7 KB, 23 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem