Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.02.2023, 12:26   #69
żuk
 
żuk's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 953
Motocykl: DS & GS
Przebieg: wtv
żuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 18 godz 30 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zimny Zobacz post
Żuk, dzięki za to info. Dobre są takie krajowe odkrycia - ja np. swego czasu przypadkiem odkryłem że najlepsza pompka zwykła jaką kupiłem nie wiedząc zupełnie co to jest - to pompka nożna firmy "Start"

Jedyna która działa od lat, nie zepsuła sie, ma dobry manometr. Zapłaciłem chyba 50zł, obecnie 100zł kosztuje ale dałbym bez wahania.

Pozdrawiam
zimny

Jeśli jest solidny produkt od firmy, która trochę tych fantów naprodukowała to staram się jednak polskich producentów wspierać bo: polska myśl techniczna nie jest wcale uboga, fachowców mieliśmy/mamy dobrych i dodatkowo z braku funduszy lub zaplecza czasem zmuszeni byli/są z gówna bat ukręcić.

Stojąc jednak przed takim wyborem jak teddy pewnie bym się też zastanawiał co brać, z dwóch powodów. Dobrze jest mieć jeden sprzęt do wszystkiego i za to warto kapusty trochę więcej na blat położyć ALE życie jak na razie w większości przypadków mnie uczy, że jak jest coś do wszystkiego to jest ch warte. Broń Boże nie mówię o tym CTEKu, bo jednak większość z tu piszących go używa i chwali. Ale teraz, skoro mam ładowarkę małą to dokupię sobie większą. Czy ma sens mieć kilka sprzętów, każdy do innej baterii? Pewnie nie. Ale co zrobić. Żebyśmy tylko takie problemy mieli…
Koniec dygresji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
"Co mnie obchodzi gdzie jadę... Grunt, że wiem gdzie byłem!"
żuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem