Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.02.2023, 13:40   #29
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ŁukaszBIA Zobacz post
Możecie coś polecić do automatycznego ładowania AGMów?
Mxs 5





Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Masz niski poziom wiedzy o tym konkretnym modelu i jego sprawności.
Mi działa , sprawdzony , ma podgląd co aktualnie robi , parmetry nie oszukane a do tego za 1.3 ceny drogiego cteka który odprawia " czary" migając kontrolkami.
Jesteś fanatykiem cteka to bądź ale nie wmawiaj wszystkim że to jedyne słuszne rozwiązanie bo takie nie jest.
Dzieju ja napisałem:
https://africatwin.com.pl/showpost.p...3&postcount=16

Wygląda dokładnie tak jak typowy chińczyk dostępny w większości marketów tyle że z inną naklejka.

Nie ma tam słowa o jego działaniu, parametrach, cenie itd. Nie wspomniałem że jesteś fanatykiem tej czy innej firmy, bądź czarach i magiach jakie odprawia ta czy inna ładowarka.

Napisałem tylko że wygląda, a resztę dopowiedziała sobie sam. Jestem entuzjasta dobrych sprawdzonych rozwiązań i mam wyrobione zdanie na wiele tematów, szanuje CTEK za jakość wykonania, sprawność, prostotę i długowieczność, z resztą jak można zauważyć nie tylko ja.

Rozpoczynanie kolejnej gownoburzy i przypisywanie komukolwiek fanatyzmu nie poprawia atmosfery na FAT , a takie nieroztropne by nie nazwać tego inaczej, zachowanie nie przystoi osobie na tak zacnym stanowisku w administracji. "Dziwnym" trafem przypierdoliles się znów do mnie choć kilka osób wcześniej również polecało firmę CTEK jako najlepsze rozwiązanie. Wiem że forum spalinowe, a temat o prądzie dzialaja jak plachta na byka ale gdyby nie te elektrony to i silnik spalinowy by nie chodził

Może zastanów się czy osobie w tym wieku i takim starzem na forum przystoja takie bezpośrednie personalne ataki, bo jak inaczej można odebrać ten, kolejny twój wpis o tej samej tonacji ?
  Odpowiedź z Cytowaniem