Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2022, 15:53   #3
greenman
 
greenman's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Ostrowiec Św.
Posty: 480
Motocykl: KTM 640, NAT
greenman jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 20 godz 45 min 12 s
Domyślnie

Pomysł fajny, ale jak kolega wyżej napisał bardzo trudny w wykonaniu. Zawsze możesz stworzyć nowy temat z krajem w tytule i osoby które się będą wybierały w przyszłości sobie znajdą. Nie musi to być pełna relacja z wyjazdu gdzie byłeś, co jadłeś. Wystarczy sucha rozpiska tych konkretnych rzeczy o których wspomniałeś.
Ja przed wyjazdem na Bałkany tak robiłem - przeczytałem większość relacji, trochę googlowałem i na podstawie tego stworzyłem excela. Rozpisałem sobie tam co gdzie wolno, gdzie się co kupuje i jak płaci.

Cytat:
Napisał Tyker Zobacz post
czy na facebookowych grupach których jest sporo w temacie wyjazdów, są częściej aktywne, łatwiejsze w obsłudze (tu się klika jak wczesnych latach 2000-nych, rozumiem przywiązanie adminów do takiego układu - wiek...).
Przecież facebookowe grupy są fatalne w obsłudze. Jest to dosłownie ściek treści, post nad postem, przywitania pomieszane z reklamami i raz na jakiś czas konkretne rzeczy. Które zaraz znikają pod naporem kolejnych postów. Nie ma dobrej wyszukiwarki, nie ma sposobu żeby to skatalogować. Nikt nie moderuje dyskusji. Jeśli nie śledzisz 24/7 to zawsze coś umknie i tego nie odnajdziesz.
Co by nie mówić, to fora i ich sposób organizacji wiedzy i teamtów jest świetny. Wyszukiwarka nawet jak jest słaba to ma jakieś filtry i zawsze można wyszukać poprzez wpisanie w google
"szukane hasło site:https://africatwin.pl" i szybciej znajdziemy to czego szukamy bo treści są tam indeksowane.
W dodatku facebook jest firmą i wszystko robi dla zysku, w każdym momencie może skasować grupy albo ograniczyć ich funkcje. Tak samo administrator grupy. W przypadku tak dużego forum nie jest tak łatwo, jak jednemu znudzi się adminowanie i płacenie za serwer to może znajdzie się kolejny. I spokojnie idzie znaleźć treści sprzed 10 lat.
greenman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem