Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2022, 13:25   #1
Borkow
 
Borkow's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2018
Miasto: Moje miasto to Trójmiasto
Posty: 237
Motocykl: Jawa 350TS/DR125/XR400R/KTM EXC 525/SD06a
Borkow jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 20 godz 15 min 10 s
Domyślnie Informator podróżniczy z podziałem na kraje

Hej,
Po ostatniej eskapadzie po Europie i Maroku stwierdziłem, że ewidentnie brakuje nam takiego edytowalnego przez wszystkich informatora z podziałem na kraje.
Na forum powinien być wątek podróżniczy z podwątkami dla poszczególnych krajów. Każdy kto akurat był w jakimś kraju mógłby tam dopisywać aktualne informacje o np. opłatach, wizach, pozwoleniach, na co uważać, co zobaczyć, gdzie kupić bilety, gdzie spać, itp, itd... Taki niezbędnik podróżnika. Tego nie ma nigdzie! Np. kto mi powie jak płacić za autostrady w Portugalii? Jak się odprawić na promie do Maroko? Ja akurat z tamtąd wróciłem i chętnie bym się podzielił paroma sugestiami. Proszę o Wasze opinie czy to dobry pomysł, w szczególności poznam tu zdanie adminów.
Trzeba by do działu "Podróże. Całkiem małe, średnie i duże." dołożyć wątek np. "Informator turystyczny z podziałem na kraje" a tam już konkretne kontynenty i kraje. W danym kraju każdy kto ma wiedzę i chęci wpisuje podstawowe informacje, ważne do planowania drogi przez innych. Sądzę, że to idealne miejsce na taki poradnik a my mamy spore doświadczenie i dużo możemy w to wnieść.
Borkow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem