Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.06.2022, 12:06   #2
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,109
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 20 godz 45 min 40 s
Domyślnie

Odebrałem koszuleczkę oraz naklejeczki.
Wysoka klasa organizacji.
Dziękuję
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem