Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.06.2022, 20:37   #415
szarik
 
szarik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: ? nie Wieś kole Bełchatowa
Posty: 481
Motocykl: RD07a
Przebieg: 43000
szarik jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 7 godz 19 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał WojtasA Zobacz post
Co do tej prędkości nas motocyklistów, dwa niedawne obrazki z S8:

1 Jadę autem z Wwy, prędkość max dozwolona na ekspresówce w pewnym momencie wyprzedza mnie lewym pasem moto na kole WTF!!!!!!!
2 Lecę afrą nagle sznur aut, wypadek, policja, straż, osłonięte miejsce wypadku - wrak motka kilkaset metrów dalej, nie przesadzam z tą odległością, tak sobie myślę, że prędkość raczej była sporo powyżej ograniczeń.

Może to ta S8ka jakoś zachęca do zapier...

Druga niedawna obserwacja to moda letnia.
Temat stary, ale widziałem w tym tygodniu gości w t-shirtach, szortach i "ciżemkach", nie na skuterkach, a na CRF1100, CB1000 i chyba tracerze, dobrze że dwóch miało rękawiczki - panowie "zdrapki".
Ad.1 Jesteś po prostu cienias motocyklowy i tyle
... tak jak na ten przykład ja również
Ad.2 Zawsze wzbudzam kontrowersje i ferment wśród braci motocyklowej kiedy stwierdzam że tak z 75 procent wypadków to mamy na własne życzenie(Te procenty to tak na oko oczywiście więc bez napinki). Na wypadek nie ma mocnych , wiem bo sam smakowałem i choć nie speedowałem to brak umiejętności z mojej strony i chamstwo/głupota kierowcy ciężarówki ,spowodował że się zdrowo potłukłem.
Na wypadek nie ma mocnych ...
My motocykliści w większości jesteśmy tak naprawdę "puszkarzami" i z perspektywy tego puszkarza stwierdzam że świrów na moto jest pod dostatkiem .
Ad.3 Co się dziwić , jeżeli policjanci w Łodzi i Warszawie (w tych miastach widziałem osobiście w ubiegłym roku) jeżdżą na moto w niebieskich koszulach z krótkim rękawem.
szarik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem