Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.04.2022, 15:55   #327
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 313
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 2 godz 10 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał buzka11 Zobacz post
Witajcie jak wasze zbiorniki po akcji serwisowej? bo po roku w moim znowu syf pływa mniejszy niż kiedyś ale jest .
Akcja serwisowa to wypłukanie luźnych cząstek tlenku cynku ze zbiornika. Te które zostały na spawach mają według Hondy magicznie zniknąć? Przecież one z czasem także się odczepiają i pływają w zbiorniku. Oczywiście sprzedawca, tj. LCM Sokół Lublin twierdził uparcie, że zgłaszane nieprawidłowości to normalna rzecz i się przypierdalam, nie mam racji i wszystko jest dobrze. Zbiornik wymieniony na nowy, wtryskiwacze z całym zespołem przepustnicy wymienione na nowe (ten syf ze zbiornika dostał się do wtrysków). Jak dostali pismo od prawnika wraz z opinią rzeczoznawcy to nagle wszystkie roszczenia i nieprawidłowości uznali za zasadne i naprawili w mniej niż 14 dni.

P.S.
Dodam, że fachowcy z lubelskiego serwisu Hondy LCM Sokół uszkodzili lakier na nowym zbiorniku paliwa. Oczywiście nie obyło się bez kłamstw sprzedawcy, że to nie oni. Kolejne pismo z kancelarii i kolejny nowy zbiornik został zamontowany.

P.S.2
Jak zamontowali trzeci zbiornik paliwa to zepsuli wskazanie poziomu paliwa. Najpierw twierdzili, że wtyczka nie została podpięta , potem ściemniali że pływak się zawiesił. Może uwierzyłbym w to gdybym w międzyczasie nie zmieniał filtrów powietrza i przy okazji ściągania zbiornika tego nie sprawdził. Oczywiście wtyczka była zapięta, na pinach podanych w serwisówce zamiast wartości przerwa w obwodzie.

P.S.3
Do tej pory nie dostarczyli kompletnej dokumentacji z przeprowadzonych prac serwisowych a według opinii biegłego i prawnika każda nawet najmniejsza naprawa powinna zostać udokumentowana z wyszczególnieniem każdej części którą wymienili.

P.S.4
To nie koniec, było więcej przygód ale to jak będę miał czas to w dziale nieuczciwi sprzedawcy / serwisy opiszę.
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem