Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.03.2022, 10:58   #17
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,103
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 17 godz 48 min 41 s
Domyślnie

Ja złamałem stereotyp. Zawsze mówili mi, że każdy motocyklista i tak kończy na beemwe. Ja miałem kilka z tej stajni a kończę na dwóch obecnie CRFach
muszel72 jest online   Odpowiedź z Cytowaniem