Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.01.2022, 17:22   #11
AfroMan

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Opole
Posty: 344
Motocykl: RD07a
AfroMan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 3 dni 39 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
... RE ma to COŚ!
sam dźwięk silnika i ta jego zajebista wolnoobrotowość są po prostu ponadczasowe...
No namawiał, namawiał i namówił
AfroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem