Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.12.2021, 17:44   #599
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,876
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 14 godz 17 min 12 s
Domyślnie

Dzisiaj wybraliśmy się do Sandomierza, niestety przez Tarnobrzeg. Piszę niestety bo mieliśmy spotkanie z policją. To że zapłaciłem zniosę ale to że zostaliśmy wyłuskani jak zwalniałem za poprzedzającym mnie autem uważam za perfidię. Pan z radarem jeszcze podchodził do kontroli bez maseczki, a na moje spostrzeżenie dlaczego nie zatrzymał nas dwóch to mi powiedział że on nie widział żadnego samochodu, nie widział samochodu który się zatrzymał zdezorientowany w wyniku jego akcji i którego przepędził. Nic to, chwila słabości bo rzeczywiście ten co jechał z przodu wyprzedził mnie gdy spokojnie jechałem z dozwoloną prędkością ale zaczął zwalniać wcześniej niż ja, a ja próbowałem ustawić się za nim aby auto dostosowało się do jego prędkości. Znowu mam punkty ale teraz uruchomiłem funkcję przewidywania prędkości, co powoduje że auto samo zwalnia i przyspiesza do prędkości dozwolonej, jest 40 mamy 40, jest 50 mamy 50. W Sandomierzu cisza, pusto i zimno, a w drodze powrotnej zaczęła się śnieżyca, pierwsza w tym roku. Miejscami zrobiło się naprawdę bajkowo.

__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem