Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.12.2021, 08:40   #593
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 6,107
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 miesiące 2 dni 11 godz 20 min 24 s
Domyślnie

Nowy kabel fajna rzecz, bo teraz mam opcje wożenia w bagażniku tylko jednego kabla którym obsłużę, gniazdko normalne, gniazdko siłowe oraz kolumnę z gniazdem typ 2. Można jeszcze dokupić multum innych przejściówek tylko na razie nie wiedzę potrzeby takiego zakupu. Temperatura się trochę podniosła to i zasięgi się poprawiły, chociaż na razie to tylko miasto i wieś są głównymi kierunkami. Obserwuję też podwyżki i zastanawiam się jaki to będzie miało wpływ na ceny prądu, utrzymanie domu. Na Szewskiej, jako że to tzw zakład już czuję ceny gazu oraz prądu, które poszybowały w górę i mogę tylko napisać byle do wiosny. Na Szewskiej dopadło nas tez zjawisko zwane ponadnormatywne zużycie energii biernej i po analizie wychodzi że winne jest Pierwsze Piętro, będziemy próbowali zakładać jakieś kondensatory. Czy tego typu problemy dotkną też nasz mały domek, tego jeszcze nie wiem, ale tam nie mamy na szczęście gazu. Zastanawiam się czy montaż zimowych kół 19 cali poprawiłby osiągi ekonomiczne, albo czy są jakieś sensowne felgi 18 calowe lub jakieś kołpaki Aero ala tesla. Syf na drogach okropny a auta tak robione że jak masz kurtkę rozpiętą i sięgasz to bagażnika lub wyciągasz coś z tyłu to kurtka do prania, duży minus dla VW.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_8183.jpg (1,004.8 KB, 18 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_8194.jpg (813.8 KB, 17 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem