Wątek
:
Maroko - pustynie / wydmy / itp
Wyświetl Pojedyńczy Post
30.11.2021, 19:23
#
1
aadamuss
Zarejestrowany
: Dec 2017
Miasto
: Poznań
Posty
: 1,391
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 23 godz 53 min 54 s
Jak tylko tam wjedziesz to pojawi się 10 naganiaczy/naciągaczy którzy zorganizują Ci wszystko do ostatniego Euro :-)
Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
aadamuss
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez aadamuss