Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.11.2021, 12:58   #1
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,094
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 15 godz 11 min 16 s
Domyślnie

Sprzęt to takie przyjemne "jeździło". Po terenie da radę bo lżejsze ale bez "hard enduro". Nie czytałem serwisówki ale pewnie waga jeźdźca z wyposażeniem to pewnie z 85kg. Ciężsi powinni mieć to na uwadze bo to w prostym ale nie tylko zawieszeniu można poprawić początkowo zmieniając sprężyny. Każdy kg na + czy - zmienia zachowanie zawieszenia...
JaTomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem