Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.10.2021, 21:57   #6
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,522
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 15 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JarekO Zobacz post
Trasa wytyczona na Osmand czy wrzucony track do Osmanda a przygotowany na innym urządzeniu?
TET i EnduroRally z zeszłego roku.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem