Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.10.2021, 14:13   #486
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 8 min 11 s
Domyślnie

Obecnie zjeżdżamy bardziej w dół, możesz nas wyprzedzić wiadomościami o przyszłych rejonach. Nie wiem jak się jeździ teslą po krętych górskich drogach. Wyjeżdżając rano z Peschici w kierunku Veste za nami pojawił się citroen w wersji rajdowej, goście w kaskach ryk silnika i przez następne kilometry jechali za nami . VW prowadzi się naprawdę świetnie, na każdym wyjściu z zakrętu goście zostawali z tyłu i na zakręcie też tracili a nie chciałem jechać zbyt agresywnie aby się nam rzeczy w lodówce nie powywracały, po jakimś czasie ich puściłem bo zaczęły się widoki. Do błędów doszły światła zewnętrzne. Gdy zaparkowałem w Veste pojawiła się informacja o aktualizacji tylko trzeba czekać godzinę, poszliśmy zobaczyć miasto a po powrocie musieliśmy poczekać jeszcze 5 minut i po wejściu z błędów pozostała informacja o uzupełnieniu płynu w spryskiwaczach . Poprawiła się też temperatura, solidne 20 stopni, a droga do Mattinaty, samochód na wąskich szybkich zakrętach sprawował się jeszcze lepiej.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem