Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.10.2021, 11:01   #1167
mikelos
 
mikelos's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: okolice Pruszkowa
Posty: 643
Motocykl: Husqvarna 701
mikelos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 21 godz 46 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Asik_Halina Zobacz post
To ja się przywitam, oczekuję jeszcze na moją Halinę dzień dobry wszystkim i gratulacje dla tych, co już mają i dojeżdżają swoje 300setki. Mnóstwo fajnych wskazówek umieściliście do wykorzystania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cześć
Czy my aby nie gadaliśmy na stacji benzynowej po EnduroRally24 ? Jeździsz na BMW800 ?

Cytat:
Napisał Faland86 Zobacz post
2,5K przebiegu to jak nowka. Ta na fotach wyglada idealnie. Trzeba jechac i ogladac. Sporo ekstra gratow do niej jest.

Z drugiej strony, nie wiem jak dziarski jest "ojciec" (?) ale 300tka daje duzo wiecej niz jest na papierze. Zalezy jaki budzet masz. Teraz juz trzeba 30 800 zl wylozyc. No i jak bardzo "ojca" kochasz 😊

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jakiś "gadżeciarz" wydał worek kasy a potem zrobił tyle km co na tygodniowej wycieczce Większość gratów jest do dopłaty, w cenie jest: zawias przód i wymieniona sprzężna na tył (nie wiadomo ile niutów), osłona ramy, USB i oklejenie folią. Jeśli to ma być moto dla spokojnego Taty (nie wiem co to znaczy) to bym brał ale bez tego dodatkowe szpeju. IMO: szkoda kasy bo głośny tłumik i EJK do spokojnej jazdy jest potrzebny jak wrzód na dupie a ponad 3 KPLN zostaje na dużo paliwa
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles

Ostatnio edytowane przez Novy : 04.10.2021 o 11:54 Powód: Połączenie postów
mikelos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem