Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.09.2021, 07:55   #15
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,918
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 tydzień 5 godz 12 s
Domyślnie

Wydaje mi się że niekoniecznie. Jak wprowadzisz pojazd do FR to masz wriemiennyj wwoz i to jest czasowe. Teraz dają (dawali) na długo 3 lub 6 miesięcy więc teoretycznie można wjechac busem, wrócić z buta i wjechać drugim pojazdem natomiast wymaga to wizy wielokrotnej, którą Rosjanie wydają w kilku wariantach biznes, praca, student, dziennikarz lub wiza humanitarna.

Jest to do ogarnięcia ale nawet jak to zadziała to strata czasu na takiej operacji na jednej tylko granicy to będzie optymistycznie 1 dzień. Przy przelocie dalej to już robi się kłopotliwe. Mnie się tylko raz udało pokonać granicę wjazdową do Rosji szybciej niż w 4 godziny (nie licząc trasy przez Białoruś jak jeszcze się dało) więc lekko licząc 4 w jedną , 4 w drugą i powtórka operacji to jest doba.

Co do UA to przeca Mirmił przez Ukrainę wozi lawetę pełną moto do Gruzji i nie ma z tym problemów. Wiele razy widziałem naszych z lawetami czy to z motocyklami czy z quadami więc to nie jest widzimisię pogranicznika tylko normalny proces.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem