Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.08.2021, 20:45   #782
emilsbaste
 
emilsbaste's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 28
Motocykl: CRF300L
emilsbaste jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 19 min 47 s
Domyślnie

Mi się poszczęścilo z zakupem, bo jeden z salonów zdradził gdzie będzie otwierał się nowy i mocno zanim jeszcze szyld na drzwiach wisial, CRF300L była zarezerwowana
Motocykl kupiony nieco w ciemno, nigdy nie próbowałem, ale zakładając, że podstawową bolączką poprzedniczki była mała moc, więc jak dali kilka koni więcej, to już wystarczyło.
Jeżdzę uparcie od 2 tygodni i zabawa jest przednia. Po rozmowie z kolegą @Horizon, w czwartek zamówiłem osłonę Yamoto i przyszła DZIŚ. Niesamowicie sprawnie im to poszło 397zl + 87 podatki. Pan mi wręcza przesyłkę, musiałem przy nim otwierać, bo nie mogłem uwierzyć, że to jest takie lekkie. Instalacja 5 min , statysfakcja na lata (mam nadzieję).
Zdjęcia po montażu jeszcze nie mam, ale wczorajszego piasku tak:



Wracając do tematu wartości/ceny/inflacji - czy motocykl jest wart 24k ciężko ocenic, z pewnością taniej nie będzie, a jak Kolega wyżej zauważył przewaga popytu nad podażą to mokry sen dealerów i "kolejkowców". Jako posiadacz trzymam kciuki za wrosty, chociaż nie mam najmniejszego zamiaru sprzedawać swojej sztuki. Jak to w jednym z filmików jakiś Amerykanin powiedział: she's gonna' stay
emilsbaste jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem