Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.06.2021, 11:35   #978
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 26 min 0
Domyślnie

Zbliża się /ponoć !!/ kolejna edycja "mojego prundu" więc pewnie złożę wniosek bo i dlaczego miałbym nie odzyskać części kasy, która i tak w części powstaje z moich/naszych podatków. Będę to pewnie robił samodzielnie i tu kilka pytań: mam fakturę zaliczkową na 7 klocków z grudnia 2020 i końcową na kolejne 12 - z rozliczeniem zaliczki - z lutego br. /zaliczkowa z adnotacją "zapłacono gotówką" zaś końcowa "płatna przelewem w terminie 7 dni"/, posiadam oczywiście potwierdzenie przelewu ale z mojego konta zaś umowa z PGE, faktura i zaświadczenie o przyłączeniu do sieci na żonę - czy może to stanowić jakiś problem , żona nie posiada e-dowodu więc na szybko założy profil zaufany przez "swój" bank PKO BP /nie korzysta z bankowości elektronicznej ale chyba jest możliwość aktywacji profilu bezpośrednio w banku /. Ktoś z Was ma tu jakieś doświadczenia Na co zwrócić uwagę przy składaniu wniosku i jak jest z tymi złącznikami - ile, jakie i jak to najprościej ogarnąć/załączyć
Ps.
Firma instalatorska nie świadczy usług w zakresie pośrednictwa wnioskowego ale cena za 5,25KW była konkurencyjna a Ja podstawówkę niby zaliczyłem więc pomimo braku pełnej kompatybilności z nowinkami elektronicznymi może to przy Waszej pomocy ogarnę
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem