Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.06.2021, 19:29   #670
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,329
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 45 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Horizon Zobacz post
Rozmawiałem z jedną osoba, która posiada CRF300L i KLX250. KLX ma ramę "bardziej enduro" do tego lepsze parametry, ale na KLX sadza dziewczynę, a sam jeździ Hondą.bo jak mówi w terenie KLX sobie gorzej radzi.
Jechałem KLXem Ani i w sumie fajne komponenty tylko czułem sie trochę jak na odkurzaczu. Szukałem i nie odnalazłem tam żadnej opcji "zaszalej". Dla kogoś z wagą do 60kg i średniego wzrostu w podróż typu TET bez wygłupów, bez wyprzedzania pojazdów silnikowych. Motorek niesłychanie przewidywalny, dozowany, precyzyjnie sie prowadzący i tani. Naprawdę doceniam. Trochę podobnie mieliśmy klika lat temu z testówką CRF250L. Nie drogo, komponenty kuszące, cena dobra i pojechaliśmy przymierzać do niej Asię. Błąd bo zsiadłem z XR i odpaliłem CRF. To nie mogło sie udać. Lekkie nie jest "aniuja" nie jedzie. Teraz do tej hondy mam luźniejsze podjecie i jakby bardziej doceniam, że jednak ma swoje inne walory.

W WR-R kusi waga i zawias. I aby była jakaś reakcja na gaz. A w jakim zakresie nie wiem- bo obrotomierza szukam tylko przy ustawianiu jałowych. Ale przyznam ze WR-R jeszcze nie jechałem. Obiecuje odszczekać jak nie podjedzie.

Cytat:
Nie wiem co wpisujesz, żeby wyszukać tyle sztuk na OLX. Oprócz supermoto mi znajduje 5 sztuk.
Ot wklepuję w totala CRF 250 i później z czterech stron wyników wywalam wszystko na aluminiowej ramie.

Podnośnik który nie opada:

cloca cola.jpg



Mam tez taki masywny na kółach hydrauliczny. Tylko po co to?

Ostatnio edytowane przez Prince : 03.07.2021 o 13:09
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem