Wątek
:
Ukradli mi kanape, czyli Majtas pochwal się kolegom...
Wyświetl Pojedyńczy Post
01.10.2020, 21:35
#
23
rrolek
Zarejestrowany
: Feb 2009
Miasto
: a raczej wieś
Posty
: 1,772
Motocykl
: z lekkim adhd
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 43 min 51 s
Do kufra w goldasie wchodzi? To by była bomba!
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez rrolek