Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.02.2020, 09:35   #487
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 23 min 48 s
Domyślnie

Oczywiście że wszystko zależy od stanu konta ale teź i możliwości. Napisałem w tym wątku gdzieś na początku, że nie mam szwagra ani brata z którym mógłbym budować. Dał mnie jest to też duże wyzwanie, ale nie chciałem teżaby budowa pochłonęła znaczną część mojego życia, to że pochłonie znaczną część pieniędzy to inna sprawa. Ja to powiedział nasz przyjaciel, wszystko co można kupić za pieniądze to tanie jest. Nie chciałem też i nie dopuszczałem takiej możliwości aby budowanie odbyło się niejako zdalnie, dzięki temu wiem co mam zrobione, jaki materiał położony i drzwi na poddasze po właściwej stronie świata. Rolety też będą takie jak powinny być a nie kombinowane. Co mogłem to zrobiłem sam, trzeba było wykopać pod kabel prądowy to zrobiłem, ale płytek sam nie będę układał, chyba że naprawdę nikogo nie znajdę, a muszę mieć na początek kilka pod zbiornikiem, bo później nikt nie będzie go przestawiał, a do wygrzania wylewki musi być zamontowany. Mógłbym pewnie budować wcześniej ale były inne priorytety, Szewska jako miejsce co daje na chleb i wycieczki motocyklem
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem