Wątek: Halogeny led
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.10.2019, 19:59   #509
sagittariush
Siwy dym
 
sagittariush's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Poznań
Posty: 69
Motocykl: NAT
Przebieg: 24000
sagittariush jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 21 godz 38 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Widzisz, jak te halogeny Myka świecą na filmie. One w sumie nie świecą, one wypalają trawę na poboczu i oczy wiewiórkom na drzewach
Zauważyłem i boję się, że gdybym je założył jadąc przez las mógłbym być ścigany przez grupę rozwścieczonych ekologów

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Te pipki np., które mam ja, mają bardzo podobny snop światła do tych, które Ty wskazałeś. Nie mówię, że te, które wskazałeś świecą jak moje, ale moich mogę używać jako świateł dziennych. Snop światła jest płaski, więc nie ma mowy o doświetlaniu zakrętów, pobocza czy rozświetlania drogi. A te, które ma Myku możesz dowolnie ustawić (na boki) i dodatkowo mają dwa poziomy jasności.
Światło w tych a'la GS wydaje się być mocne, a na zdjęciu ich snop pada na pionową ścianę, wydaje mi się więc, że skierowane odrobinę w dół mogą doświetlać właśnie to na czym mi zależy. Ale to niestety tylko teoria. Chyba, że ktoś z użytkowników zechce się tu podzielić jakimiś fotami lub filmem z użytkowania Givi, czy a'la GS. Może wrzuć coś poglądowego dot. Twoich, jak piszesz, pipków

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Co najważniejsze, bo wspomniałeś, że boisz się, żeby ich nie zniszczyć - Myku ma zamontowane pod plastikami, na uchwytach mocowania chlodnic. Na pierwszy rzut oka nie widać w ogóle, że ma halogeny.
Chodzi również o to, że chcę mieć je na gmolach na bokach, a a'la GS jeśli uszkodzę, to bardzo płakał nie będę, bo cena jest budżetowa.

Światło Givi s322 jest pokazane tutaj i taki efekt chciałbym osiągnąć tylko za odrobinę mniejszą kasę
https://www.youtube.com/watch?v=ulWZ3RnKIgU
__________________
Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie... Dla takich, którzy myślą, święte nie jest nic...

Ostatnio edytowane przez sagittariush : 28.10.2019 o 20:15
sagittariush jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem