Wątek: Offroad + topo
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.08.2019, 15:26   #3
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 10 min 45 s
Domyślnie

Kupłem u Ramba od razu na kartach. Nic nie mieszane.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest online   Odpowiedź z Cytowaniem