Wątek
:
[Dla Afryki] Znalezione na Allegro, Ebay i innych
Wyświetl Pojedyńczy Post
12.06.2009, 23:14
#
11
ŁukaszBIA
Zarejestrowany
: Aug 2008
Miasto
: Dobrzyniewo
Posty
: 1,575
Motocykl
: GS12ADV
Online: 6 miesiące 3 dni 22 godz 26 min 49 s
Cytat:
Napisał
hubi
http://allegro.pl/item659677336_honda_africa_twin.html
Fajowskie ma malowanie
super kamuflaż,taka troszkę taktyczna
Ciekawe czy to lakier czy okleina? Mam wizję zrobić sobie takie barwy tylko za bardzo nie wiem jak.
ŁukaszBIA
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez ŁukaszBIA