Wątek: Nowy Motocykl
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.02.2018, 21:45   #31
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,050
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Z całym szacunkiem do ciebie jak chcesz mu doradzić zakup to nie bierz na siebie odpowiedzialności za kupno motocykla bo w razie miny bedziesz świecił oczami..

Z racji tego że zawodowo zajmuje sie motocyklami świadczę takie usługi jak sprawdzanie motocykla przed zakupem,kosztuje to 250zł.
Jadę z pacjentem na miejsce oglądam,sprawdzam i rentgenuje sprzeta i swoją opinie wydaje a klient decyduje.

Zielony klient płaci za wiedzę którą posiadłem i doświadczenie które mam,więc mam mu zaopiniować motocykl i wykryć wady,zużycia,stan,przebieg i etc..

Nie biore odpowiedzialności za motocykl ani nie stawiam jasne tak albo nie.. do klienta należy ostateczna decyzja..

Uratowałem przed kupnem gówna wielu nieświadomych ludzi i ludzie często gesto z takich usług korzystają.

Poszukaj kogoś w twoich okolicach polecanego i jedzcie z mechanikiem doświadczonym.

Dobrze ci radze jak i koledze.

Nie będąc dentystą nie możesz doradzać w kwesti leczenia zębów proste.

On sie uchroni przed nietrafionym zakupem a ty przed zonkiem w razie jak coś nie pyknie.

Ps nikogo tu nic nie boli,a podniecam sie nie tym że to militarne tylko rosyjką myślą techniczna.

To forum włoczykijów i obieżyświatów czarnych lądów i Afryk wszelakich wiec szukanie tutaj info na temat plastikowej pierdziaweczki jest nietrafione i sa bęcki od pierwszych postów..

Dystans trzeba mieć i banana na twarzy naet jak ci ktos młynkiem rękę uje..e to sie ciesz bo zawsze drugą sie wysikasz
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem