Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.06.2017, 20:16   #1
Lakrua
 
Lakrua's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Zakopane
Posty: 425
Motocykl: NAT
Lakrua jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 22 min 50 s
Domyślnie Bielizna Termoaktywna

SzukAm czegoś w miarę uniwersalnego, a wiec od wiosny do zimy. Za bardzo nie wiem jak ugryźć ten temat nie mam pojęcia kompletnie. Trafiłem na x-bionic. Jakie sa wasze doświadczenia, co używacie i sie sprawdza a do czego sie przymierzacie ?
Lakrua jest online   Odpowiedź z Cytowaniem