Wątek
:
SHOEI hornet
Wyświetl Pojedyńczy Post
23.04.2008, 16:10
#
11
michoo
Zarejestrowany
: Mar 2008
Miasto
: Wydra
Posty
: 835
Motocykl
: RD03
Przebieg:
69tys
Online: 3 miesiące 21 godz 59 min 58 s
No to gratulacje chomiku... PS Cały czas myślełem że może jednak skusisz się na mojego uvexa
__________________
pozdrawiam
michoo
michoo
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez michoo