Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.08.2016, 10:32   #1
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,258
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 14 godz 24 min 23 s
Domyślnie

z tego co wiem to Mauroso objechal Pamir z Galaxem na kierownicy tak samo jak Boski i Nomad. moze niech Oni sie wypowiedza jak to sie sprawdza. nowe AMOLED na pewno lepiej swieca niz Larki czy Goclevery.
__________________
buziaki
szynszyll jest online   Odpowiedź z Cytowaniem