Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.03.2016, 17:16   #14
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,920
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 1 tydzień 15 godz 35 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Evvil Zobacz post
No więc sobie na nowy sezon skompletowałem taki wojskowy komplet goretex. Fajne to i niedrogie. W sumie cały zestaw 200 zł więc warto chyba (spodnie i długa kurtka). Kurta niestety nie ma kieszeni bo jest raczej shellem który będę zakładał na zbroję. Podobnie spodnie. No ale deszcz i wiatr jest z głowy.

A kieszenie by się przydały.

Ktoś z was jeździł w kamizelce taktycznej kiedyś? Bo tak se wykoncypowałem. Shell goretexa a na to kamizelkę z ładownicami też za jakieś niewielkie pieniądze. Plus taki że z tyłu dopina się camelbag, więc w sumie cały komplet będzie.

Pytanie czy to wygodne będzie? Ktoś koncypował?
Planujesz w tym latać offem czy po czarnym? Latałem na quadzie i endurakami offem.
W takim secie jest zajebiście gorąco, w zasadzie niezależnie od temperatury. Z powodu przegrzania szybko się męczysz i tracisz siły. Pamiętaj że w zestawach z demobilu membrana działa już tylko w jedną stronę o ile w ogóle. Nie odprowadza ciepła i wilgoci a latając w terenie pocisz się i generujesz dużo ciepła. Kurtka nigdy mi nie przemokła a i tak byłem przemoczony. Doszedłem do wniosku że jak mokro i ciepło to już wolę zmoknąć. Jak mokro i chłodno jeszcze jako tako.
Na czarne lub lekki teren na mokre warunki jest git.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem