Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.02.2009, 18:51   #14
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 13 godz 41 min 57 s
Domyślnie

Witka

Ale o co chodzi.
Jak nie było trzęsienia ziemi to będzie Isaura.
W każdej telenoweli jakiaś jest.

Tak wogóle, to jakiś trend ostatnio. Dłuuuugie ruchy, napięta publika.
To tak ogólnie, nie ubliżając jakości (i być może nie znanym zamysłom) autora.

Pozdr
rr

P.S. Wiem, wiem. Pewnie podpadłem.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem