Wątek
:
Varadero 1000
Wyświetl Pojedyńczy Post
08.10.2015, 19:16
#
32
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,907
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 18 godz 30 min 59 s
To angol i do tego zardzewiały.Na początek trza zmienić lampę,tarcze zegarów i przeprogramować licznik to minimum 1600zł.Z rdzą nic nie zrobisz tylko piaskowanie i malowanie proszkowe.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon