Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.09.2015, 10:21   #6
patck
 
patck's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Kielce
Posty: 89
Motocykl: RD07a
Przebieg: 85000
patck jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 13 godz 55 min 13 s
Domyślnie

To tak jeśli chodzi o miesjscówki w samej Albanii - chyba że na trasie też Cię interesują (to pisz):
- Ksamil (przy granicy z Grecją) nad morzem - apartamentowiec do znalezienia na Bookingu Pellumb Apartments, Ali pasha, 9706 Ksamil, Albania - zamykane podwórko, czysto, w miarę OK ale tam znajdziesz dużo podobnych miejsc więc ja bym jechał w ciemno.

- Hotel Murab (dobre miejsce na wypad na prom - Fierze - Koman) też są na Bookingu. Katund i Vjeter, 4603 Rubik, Albania. Czystko, klimatycznie, dobre jedzenie.

- Bar Restaurant Natura, Koman - nie mam adresu ale jak zjeżdżasz z promu w Koman to masz 1,5km i nie ma opcji aby przegapić. Klimatycznie (Albańsko) bardzo, dobre jedzenie i tanio ale my tam nie spaliśmy (niestety) tylko jedliśmy. Standard Albański.

- Lake Shkodra Resort - są na Bookingu. Drogo i czujesz się jak na zachodzie, bar zamykają o 22:00. Dla mnie lipa ale jak ktoś lubi takie klimaty to na pewno spoko. Dobre miejsce aby jechać na SH20 lub SH21

- Lepushe (na SH20) jechałem tamtędy i są tam chyba 2 campingi z miejscami do przekimania (chyba też kwatery) jak ci zależy to sprawdzę na GPS-ie współrzędne ale tam jest tylko jedna droga Fajne górskie klimaty, mała wioska w której jest chyba jakiś bar czy sklep. Sama SH20 godna polecenia
patck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem