Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.06.2015, 20:31   #4
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie

Hej Ramboszczaku. No bardziej do terenu, bo jakieś 83% latam poza ancfaltem

Co do samej nawigacji Zumo 550, to wqrza mnie, że np:
1) przy ustawieniu <Preferowane trasy:Najkrótsza>, oraz <Unikanie: Drogi nieutwardzone>, potrafi poprowadzić drogą nieutwardzoną (zdarza się)
2)przy ustawieniu <Preferowane trasy:Najkrótsza> , oraz <Unikanie : Drogi nieutwardzone> wcale nie prowadzi najkrótsza drogą asfaltową, tylko jakoś dziwnie na około! Najkrótsza, to najkrótsza i tyle, a nie.
3) Topo Poland 2011 nie umywa się do Automapy (rozchodzi mi się o dokładność, precyzyjność, intuicyjność itp W AM jest rzeczka, w Garminie nie ma, w AM mam las, w G nie, itd)-poprawcie mnie proszę, jeśli się mylę
4)przy ustawieniu <Preferowane trasy:Najszybsza> zamiast prowadzić jakimiś w miarę głównymi drogami, prowadzi jakoś pojebanie. Np z Olsztyna do Bydgoszczy prowadzi przez Olsztynek i Nidzicę, zamiast przez Ostródę, Iławę i Grudziądz!!! Nie kumam tego.
Wyznacza mi drogi nadkładając np 100km!!!

Albo ,że wpisując dokąd chce jechać, czyli adres, muszę podać ulicę(bądź nr drogi krajowej którą chcę się poruszać) A co jeśli nie znam numeru drogi którą mam tam dojechać? Muszę otwierać mapę i podpatrzeć, itd. Wqrwiające to jest. Chciałbym mieć możliwość pominięcia wpisywania nazwy ulicy, czyli domyślnie jadę do jakiegoś miasta, czyli do jego centrum i już!
Nie wiem, czy to ja jestem taki tępy czy co, ale ...wqrwia mnie to panie doktorze
No nic, jeszcze się nie poddaje, jeszcze popróbuję.

A powiedzcie Dobrzy Ludzie, czy to może być spowodowane tym, że mam "mapy piraty", nieoryginalne, czy to po prostu tak jest.
Bo jak tak, to zaraz szukam navi jakiejś fajnej do Automapy

Ostatnio edytowane przez MOTOMYSZA : 08.06.2015 o 20:34
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem